Spotkanie z I Wicegubernatorem Okręgu

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieW sobotnie popołudnie 5 stycznia 2013 r. I Wicegubernator Okręgu 121 Polska Paweł Cieśliński w towarzystwie II VDG Anny Sucheckiej, PDG Katarzyny Gebert i PDG Wiesława Makarewicza spotkali się z przedstawicielami LC Kościerzyna z Prezydentem Klubu Werenerem Grunau na czele. 
Tematyka spotkania dotyczyła rozwoju Okręgu poprzez pozyskiwanie nowych członków i zakładanie nowych klubów, a także ujednolicania wizerunku ruchu Lions: logo klubów, sztandaru, wizytówek, papierów firmowych według wzorów, przygotowywanych przez Komisję PR, która pracuje również nad nową broszurą informacyjną na temat ruchu oraz krótkim klipie o lionizmie.
Paweł Cieśliński zachęcał do tworzenia klubowych stron internetowych, sprawnej komunikacji mailowej między członkami, mówił także o planach stworzenia nowej platformy informatycznej jako skutecznej metody porozumiewania się pomiędzy członkami ruchu Lions w całej Polsce. Poruszył również sprawy związane ze strategią Okręgu: poszukiwaniu projektu strategicznego oraz przygotowaniach do uroczystości XXV-lecia ruchu w Polsce.
Poinformował, że prowadzone są prace nad nową odsłoną strony internetowej Okręgu, na której znajdzie się wiele materiałów pomocnych klubom w codziennym funkcjonowaniu.
Uczestnicy spotkania opowiadali o inicjatywach klubu oraz dzielili się swoimi doświadczeniami.
Po zakończeniu spotkania rozpoczął się doroczny Bal Charytatywny LC Kościerzyna.

PDG Katarzyna Gebert
LC Gdańsk Amber